O nás - Chodské knihkupectví

Naše prodejny

Naše prodejny

Naše prodejna v Domažlicích

Chodské knihkupectví

  • vzniklo v roce 1994. Sídlí na Náměstí míru v centru Domažlic, v historických prostorách, kde dříve bylo rovněž knihkupectví a také tiskárna bratří Prunařů. Zajímavostí místa je i to, že v domě zemřel v roce 1912 spisovatel Jaroslav Vrchlický.
  • Náš obchod nabízí běžný knihkupecký sortiment, t.j. beletrii, naučnou literaturu, dětské knihy, učebnice, slovníky atd. V prodeji máme také mapy, pohlednice, kalendáře, audioknihy a další doplňkový sortiment.
  • Zásadním zaměřením našeho obchodu je ovšem regionální literatura - jak již z názvu našeho obchodu vyplývá, orientujeme se zejména na oblast Chodska, Domažlicka, obecně Plzeňska a Šumavy.
  • Neklademe si za cíl konkurovat velkým anonymním e-shopům s knihami, spíše je naší snahou osobní přístup k zákazníkům, oceníme proto i vaši zpětnou vazbu směrem k nám, rádi vám přispějeme radou a rádi si také necháme poradit, pokusíme se vám odpovědět i na dotazy týkající se našeho regionu, případně vám pomoci vyhledat i další informace. Proto nás v případě, že nenajdete na našich stránkách konkrétní titul který se zabývá oblastí vašeho zájmu, prosím kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, který najdete na našem webu.

Děkujeme vám.